Юридическая компания "Соломон" оказывает квалифицированную юридическую помощь по защите законных интересов и имущественных прав юридических и физических лиц. Высокий профессионализм наших сотрудников позволяет предлагать качественные юридические услуги и практиковать индивидуальный подход к каждому клиенту.

Центр

Про компанiю

Товариство з обмеженою відповідальністю  «Центр з реалізації проблемних активів» організоване з метою створення умов для  вільного ціноутворення через торгівлю з використанням механізмів управління ринками та системи виконання зобов’язань за укладеними угодами.

Пріорітетним напрямком діяльності ТОВ «Центр з реалізації проблемних активів» є організація та проведення продажу майна, в провадженні у справі про банкрутство. За рахунок реалізованого за участі товариства майна було погашено значні обсяги заборгованості перед провідними українськими банками. ТОВ «Центр з реалізації проблемних активів» співпрацює can i buy prozac online buy cheap fluoxetine 40 mg side effects order prozac no prescription brands uk . dr 90 mg prozac increase dry heaving fluoxetine hcl 20  з Фондом державного майна України у сфері організації продажу майна, що перебуває у державній власності, що дає можливість брати участь у реалізації державних програм та формуванні державного бюджету країни. Також ТОВ «Центр з реалізації проблемних активів» має ліцензію на проведення земельних торгів, яка дає можливість покрити більшу частину ринку України у сфері проведення аукціонів.

Для проведення аукціонів та прилюдних торгів ТОВ «Центр з реалізації проблемних активів» має розвинену матеріально-технічну базу а саме:

 • зали для проведення торгів,  обладнані  сучасною технікою для висвітлення інформації в реальному часі;
 • спеціально розроблене програмне забезпечення яке дозволяє миттєво оформлювати документи за результатами аукціонів;
 • засоби для висвітлення інформації в мережі Інтернет, друкованих  виданнях та інше.

Процес підготовки, проведення та оформлення результатів аукціонів забезпечує висококваліфікований персонал ТОВ «Центр з реалізації проблемних активів», який постійно поповнює та вдосконалює  свої знання у сферах    господарського та фінансового права.

Товариство з обмеженою відповідальністю  «Центр з реалізації проблемних активів» постійно розширює свою діяльність і створює регіональні відділення по всій Україні, залучає для цього професіоналів з організації аукціонів,  координує їх дії та забезпечує всією необхідною інформацією для оптимізації та налагодження роботи.

Крім того, ми готові запропонувати prednisone generic and trade name prednisone generic and trade name generic prednisone своїм партнерам кваліфіковану співпрацю у вирішенні питань, пов’язаних із:

 1. вільним продажем будь-якого рухомого і нерухомого майна;
 2. організацією та проведенням прилюдних
  • торгів та аукціонів з продажу:майна, що перебуває у державній власності;
  • оптових партій продукції підприємств України;
  • цілісних майнових комплексів (ЦМК).

Ми допоможемо реалізувати:

 • майно підприємств-банкрутів;
 • земельні ділянки несільськогосподарського призначення;
 • банківську заставу.

ТОВ « Центр з реалізації ”buy cheap generic fluoxetine online without prescription” webmd including its uses, side effects and safety, interactions, pictures , warnings and user ratings.,  проблемних активів» має можливість реалізовувати майно в рамках провадження у справі про банкрутство, шляхом проведення електронних торгів.

За допомогою електронних торгів можна збільшити попит на майно, що пропонується до order baclofen online . lioresal intrathecal. purchase baclofen online . order lioresal online . cheap baclofen. baclofen mg. buy cheap lioresal. lioresal online . продажу, а відповідно і вартість його реалізації. Електронні торги відрізняються своєю доступністю, об’ємним інформаційним змістом  та легкістю у користуванні.

Сьогодні, враховуючи ті кризові явища, що склалися в фінансовій сфері України і світу, коли виникла гостра необхідність в мінімізації витрат,  співпраця з ТОВ «Центр з реалізації cipro interactions cipro without prescription проблемних активів» може бути дієвою та ефективною.

ТОВ « Центр з реалізації проблемних активів» проводить гнучку цінову політику.

Запрошуємо до співпраці та гарантуємо високу якість роботи.

Наши партнеры:
 • 10